Crash Report (1 Viewer)

Loleth

New member
Регистрация
14.07.2011
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
2eye068.jpg

TRak jak pisze powy?ej. Nie wiem jak to naprawic ani co juz zrobic wiecej. IInstalka latwo i szybko o zostala zuploadowana do HF przez off server. Czyli cacy
Drugie. Sciagnelam updatera. Ok. Wlanczam, uploaduje sie i klikam te ruskie cos zwane startem. Czekam. Chwile sie laduje i.... i ten crash
Nastepnie sprobowalams ciagnac gotowy system to sciagnelam. Wypakowuje i wlanczam przez updatera... znowu mis ciaga update.... i znowu crash. Z tego co widze pliku jakiegos nie moze znalezc. Prosze o pomoc.
Patrzy?am i pisa?am do Dynamite ktory mial podobny ale nie odpisuje ani nic. Wiec nie zaglada na forum. Ani tez nie napisal jak naprawi? wi?c  czekam na liki moze z odpowiedzia na pytanie lub sugestie
 

Dziejowa

New member
Регистрация
10.06.2010
Сообщения
108
Реакции
0
Баллы
0
Jeszcze raz reinstal, ale instaluj GF i nie uplouaduj do HF, jeszcze tu nie ma tej kroniki. To popierwsze.
A po drugie to jak odpalasz RPGupdater to nie klikasz start (ten duży czerwony) tylko najpierw wciskasz przycisk powyzej - w wolnym zapisie zawierający napis "Pobierit fajl" czyli pobieranie plików. Wówczas powinno być widać pobieranie plików systemu i dopiero jak się pobiorą klikasz duży czerwony przycisk, który odpale grę.
 
OP
OP
Loleth

Loleth

New member
Регистрация
14.07.2011
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
aHA. Myslalam ze juz jest wprowadzona H5 skoro link do clienta byl na hf o_O no ale to wyjasnia co nieco
Co do tego uploadera to ja wiem tak robilam xP po za tym wczesniej niz cheek files nie da sie start wlaczyc xd przynajmniej u mnie. Dzieki za odpis
 

Users who are viewing this thread

Верх