CO sadzisz o GM TEAM RPG (1 Viewer)

jak zdobyc bana

  • zrobic glupi topic

    Голосов: 0 0,0%
  • zrobic bardzo glupi topic na forum swojego servera

    Голосов: 4 30,8%
  • zrobic glupi topic na forum swojego servera w jezyku ktory zna mod

    Голосов: 9 69,2%

  • Всего проголосовало
    13
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.

Nicca88

New member
Регистрация
14.08.2011
Сообщения
38
Реакции
0
Баллы
0
ban 30 dni = JV
 

songus

New member
Регистрация
06.06.2010
Сообщения
104
Реакции
0
Баллы
0

scytyk

New member
Регистрация
19.11.2011
Сообщения
7
Реакции
0
Баллы
0
ban 7 dni = JV
 

xSmaka

New member
Регистрация
30.12.2011
Сообщения
16
Реакции
0
Баллы
0
ciekawe jaka rekompensate dostana gracze bo jak jakas glupia czapke to u mnie w domu szyby wyleca bo bede sie glosno smial ^^ wedlug mnie rekompensata to powinna byc taka ze EXP za to i do tego za kazdy dzien zwloki kwota jakas powiedzmy 200kk za kazdy dzien bo nie ma co sie oszukiwac ale ta sytuacja sie odbija juz ludzia w pamieci bo to juz sie robi dziwne a GM nawet ktorzy powinni czuc sie zoobowiazani to nawet nie wpisuja 1-2 postow o tym co sie dzieje i co obecnie sie robi
 

xSmaka

New member
Регистрация
30.12.2011
Сообщения
16
Реакции
0
Баллы
0
ale w sumie swieta byly ale zbyt dlugo to juz sie ciagnie i dziwne jest ze faworyzuja graczy bo zamiast wylaczyc serwer jak ludzie nie mogli wejsc bo blokada byla to zamiast wylaczyc bylo z ich strony przyzwolenie aby ludzie grali gdy z skromne 80% ludzi nie miala prawa wstepu na x15
 

DeXeR1

New member
Регистрация
06.01.2012
Сообщения
12
Реакции
0
Баллы
0
skoro smaka sie wlacza w dyskusje to teraz dopiero sie zacznie pobojowisko :) pierdolic 200 kk... niech zaplaca typkom i spokoj. odbija sobie na cenie donatow i tyle ^^ trzeba zrobic tak zeby tylko rusek w dupe byl bity :)
 

EdekWlatcaKredek

New member
Регистрация
04.01.2012
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
U Ruskich Swieta sa pozniej niz u Nas i bardzo mozliwe ze to jest powodem opoznien w naprawie serwera,ale walenie w uja i brak info na forum to juz inna sprawa :]
 

palagalahad

New member
Регистрация
07.01.2012
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
rekompensata exp? co to komu da?200kk? nagroda w postaci adena najwyzej sprawi ze inflacja wzrosnie bo bedzei nadmiar kasy. Nie jestem w stanie spbie wyobrazic jaka moze byc ta "nagroda za cierpliwosc "
 

EdekWlatcaKredek

New member
Регистрация
04.01.2012
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
Mysle ze ciekawe eventy moglyny rozwiazac sprawe :) i nie mowie tu o jakich rudolfach etc tylko team pvp w koloseum czy cos w ten desen ludzie mogliby odreagowac plus oczywiscie fajne fanty za wygrana :p
 

xSmaka

New member
Регистрация
30.12.2011
Сообщения
16
Реакции
0
Баллы
0
moze i racja ze z ta kasa i expem przesadzilem ale powinnien byc event jakis swiateczny cos takiego jak w swieta bylo ^^ tyle ze event ktorego jeszcze nie bylo na h5 :)
 
OP
OP
N

Nicca88

New member
Регистрация
14.08.2011
Сообщения
38
Реакции
0
Баллы
0
widzieliscie nagorde :D wipa pierdolna i tyle hehe
 

North1

New member
Регистрация
26.01.2011
Сообщения
27
Реакции
0
Баллы
0
Kolejny topic gdzie Nicca88 sieje drame... daj człowieku już spokój, chcesz odejść z serwera, odejdź z godnością... Skończ waść, wstydu oszczędź.


 
OP
OP
N

Nicca88

New member
Регистрация
14.08.2011
Сообщения
38
Реакции
0
Баллы
0
North сказал(а):
Kolejny topic gdzie Nicca88 sieje drame... daj cz?owieku ju? spok?j, chcesz odej? z serwera, odejd? z godno?ci?... Sko?cz wa?, wstydu oszcz?d?.
north sluchaj nie wiem czy wiesz co to demokracja? nikogo nie obrazam jedynie stwierdzam fakty , ale widze ze pogladay masz podobne do wschodnich kolegow  ktorzy robia szopke i ewidetnie wala w chuja tydzien czasu.
Pozdrawiam
 

Miraloid

New member
Регистрация
13.12.2010
Сообщения
119
Реакции
0
Баллы
0
Ale płacz polaczki normalnie wstyd. Wlacza serv to wlacza. Nie wiem po co sie napinac nad czyms na co i tak nie macie wplywu. Nie bedzie ani wipe ani kasy za kazdy dzien ogarnijcie sie. Wlacza server to bedzie event z jakims drzewkiem na co wiekszosc ludzi i tak bedzie mialo generalnie wyjebane:)
Pozdrawiam

Nicca btw wbiles miecz na 8?:p
 
OP
OP
N

Nicca88

New member
Регистрация
14.08.2011
Сообщения
38
Реакции
0
Баллы
0
na 5 jest ;p gdyby te ruski nie odstawiali szopek pewnie bym juz ze 2 razy spalil :p
 

Miraloid

New member
Регистрация
13.12.2010
Сообщения
119
Реакции
0
Баллы
0
a ja dalej nie mam cry:p mam bewski ze 3 ale nie chce robic nawet. Na 7 jest spoko
 

Miraloid

New member
Регистрация
13.12.2010
Сообщения
119
Реакции
0
Баллы
0
co ty pierdolisz. ja odkad byl problem z servem nie moge sie lognac. nawet jak inni sie logowali:D
 
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.

Users who are viewing this thread

Верх