Ce mai face lumea? (1 Viewer)

Udunnome

New member
Регистрация
19.03.2010
Сообщения
258
Реакции
0
Баллы
0
Cam mare tacerea, nu mai joaca nimeni sau toata lumea e prea preocupata ingame ca sa se mai certe si pe forum? :)
 

Aurelius1

New member
Регистрация
05.06.2010
Сообщения
122
Реакции
0
Баллы
0
asteapta noul server :D de vreo 4 luni
 

xtln

New member
Регистрация
14.12.2009
Сообщения
65
Реакции
0
Баллы
0
ocupat cu recentul deces al mamei iluminatului nostru conducator
 

StupidAdvertising

New member
Регистрация
21.05.2009
Сообщения
866
Реакции
1
Баллы
0
http://www.youtube.com/watch?v=USSUpXOgebQ&feature=sub
 

StupidAdvertising

New member
Регистрация
21.05.2009
Сообщения
866
Реакции
1
Баллы
0
Si asta e ok http://www.youtube.com/watch?v=5EdBqKRO5Bk
 

GIXI

New member
Регистрация
12.10.2010
Сообщения
75
Реакции
0
Баллы
0
haidi la vot ! vad ca x15 e in top acum ca rates


 

Dex1

New member
Регистрация
15.10.2010
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
[quote author=morfeus
]
:D :D :D :D  spice shop-urile sunt pentru "cocalari" retarzi asa ca nu e mare paguba  :D :D :D[/quote]
pfff,si tu esti din ala de baga coca sau iarba ?:D
btw : salutari la toata lumea , eu unul sper la sper la un 10x dar cred ca sunt  f mici sansele  :(  ......am fumat un cui si prevad ca o sa fie 7x :))
 

GIXI

New member
Регистрация
12.10.2010
Сообщения
75
Реакции
0
Баллы
0
meh, vaz ca ne tot ducem spre x15 miash..... era bun un x7.. iar o sa vad epice in 7 zile.... la altzii, bineintzeles .....
 

GIXI

New member
Регистрация
12.10.2010
Сообщения
75
Реакции
0
Баллы
0
ummm, am facut un char de proba , am intrat un pic pe x5 ! ce e frate acilea cu gm shop-u ala? pai aci, daca marci banu faci level rapid ! potiuni, bafe,rune de bafe, increase slots trade,etc ! pfff,bani sa ai !


deci aveau dreptate unii care mi-au zis ca aici e cu donations lol . cica numa hats. aiurea, cumperi bafe si sp points si ce vrei tu la greu cu silver coins ! bleah, daca e asha, tot mai bun e dexu, macar nu are customuri de-astea ce tzigani ! plus ca multi npc in game mananca rahat numa in rusa, piua engleza, au uitat sa traduca lol. si rushii retarzi, nu prea vb engleza..... praf ba,praf!!
astept dexu sa vad ce-or scoate, macar acolo 99% vb engleza, si e cu donations chiar numai pentru balarii(hats/accesorii), nu scroluri ded bafe si xp points !
 

StupidAdvertising

New member
Регистрация
21.05.2009
Сообщения
866
Реакции
1
Баллы
0
Fugi pe dex, pa. E mumos acolo cu "99% english". Esti funny ioane, nu uita sa iei si pe magda, petronela si gisela cu tine.
 

xtln

New member
Регистрация
14.12.2009
Сообщения
65
Реакции
0
Баллы
0
GIXI сказал(а):
ummm, am facut un  char de proba , am intrat un pic pe x5 ! ce e frate acilea cu gm shop-u ala? pai aci, daca marci banu faci level rapid ! potiuni, bafe,rune de bafe, increase slots trade,etc ! pfff,bani sa ai !
deci aveau dreptate unii care mi-au zis ca aici e cu donations lol . cica numa hats. aiurea, cumperi bafe si sp points si ce vrei tu la greu cu silver coins ! bleah, daca e asha, tot mai bun e dexu, macar nu are customuri de-astea ce tzigani ! plus ca multi npc in game mananca rahat numa in rusa, piua engleza, au uitat sa traduca lol. si rushii retarzi, nu prea vb engleza..... praf ba,praf!!
astept dexu sa vad ce-or scoate, macar acolo 99% vb engleza, si e cu donations chiar numai pentru balarii(hats/accesorii), nu scroluri ded bafe si xp points !
plm gixu daca tot te consideri superior rusilor invata rusa , pana atunci taci draq de cocalar.
 

GIXI

New member
Регистрация
12.10.2010
Сообщения
75
Реакции
0
Баллы
0
aaa, nu am zis ca sunt superior rusilor......doar ca e mai bine in engleza......n-am facut rusa la scoala......

oricum, am trecut cu mausteru peste lista aia de la gemeshop, si parca am vazut numa lucruri care fac diferentza intre playerii care doneaza, si aia care nu doneaza ! sau nu e asha ?


si mai e un nene langa port, care are inca o lista pe bani, da era numa in rusa....
 

StupidAdvertising

New member
Регистрация
21.05.2009
Сообщения
866
Реакции
1
Баллы
0
Ia dute si mai uitate o data si zi-ne care sunt alea asa multe lucruri care fac diferenta... micul nostru brainiac.

Eu ti le zic pe cele care le stiu toti si tu dupa, adaugi ce iti geme mintea.

cake - un item care creste vitality la toata lumea din jurul lui. Au fost nenumarate dezbateri in privinta lui si concluzia este ca e un item foarte bine gandit, care provoaca extrem de mult pvp, mai ales la inceputul unui server. Cand a inceput x5, era pvp non stop pe cake-uri.

vitality hats - foarte rar folosite. Iti dau un vitality buff de 20 minute o data la 12 ore. Cu alte cuvinte, ai x3 mai mult xp timp de 40 minute pe zi. Daca asta ti se pare tie un avantaj asa mare, da-ti o palma si mai gandeste o data. Si continua sa iti dai palme pana revii la realitate

xp/sp runes - extrem de rar folosite. Sunt foarte, foarte scumpe si dau un bonus foarte mic de xp, de maxim 50% base xp.

Asta este TOT ce influeanteaza gameplay-ul mai mult sau mai putin. Toate vor lipsi pe noul x15. Restul sunt tot felu de rahaturi ca palarii, mounts, aghations, buff scrolls/juices, tp scrolls etc.

Hai, te rog vino si arata-ne cat te duce capu' !
 

GIXI

New member
Регистрация
12.10.2010
Сообщения
75
Реакции
0
Баллы
0
cum mah? ca sunt vreo 100 de iteme pe-acolo. scroll de super sp ! mai era unu de enchant parca ! si armura parca am vazut
 

StupidAdvertising

New member
Регистрация
21.05.2009
Сообщения
866
Реакции
1
Баллы
0
GIXI сказал(а):
cum mah? ca sunt vreo 100 de iteme pe-acolo. scroll de super sp ! mai era unu de enchant parca ! si armura parca am vazut
Dute si uitate si vino cu exemple clare, ca sa le putem discuta. Nici nu stiu de ce stau la discutii cu tine, sau de ce mai esti inca aici de indata ce tu ai fun cu friends pe d3x. Incerci sa convingi pe cineva de ceva? In fine, vino cu exemple clare. Banuiesc ca nu iti e greu sa te loghezi, nu?
 

xtln

New member
Регистрация
14.12.2009
Сообщения
65
Реакции
0
Баллы
0
taci ma omule din gura si fugi pe dex ; ia-ti si prietenii cu tine , ocupati sloturile acestui server degeaba iti garantez;
 

Users who are viewing this thread

Верх