ArtOfWar Polish (1 Viewer)

Thalisman

New member
Регистрация
14.01.2019
Сообщения
3
Реакции
0
Баллы
0
Cóż, co do cp jest to sprawa do przemyślenia ale to i tak dopiero po wyexpieniu się i przypomnieniu kilku rzeczy bo jednak niby grało się te 8 czy 9 lat ale po kilku latach przerwy to człowiek nie jest pewien czy wszystko pamięta. Pvp bardzo lubię i zawsze jestem chętny, jednak ja ogólnie gram raczej for fun bez spiny, nie te lata a i czasu mniej niż kiedyś.
 
OP
OP
Sytri

Sytri

New member
Регистрация
21.11.2018
Сообщения
51
Реакции
0
Баллы
0
Thalisman сказал(а):
C?, co do cp jest to sprawa do przemy?lenia ale to i tak dopiero po wyexpieniu si? i przypomnieniu kilku rzeczy bo jednak niby gra?o si? te 8 czy 9 lat ale po kilku latach przerwy to cz?owiek nie jest pewien czy wszystko pami?ta.  Pvp bardzo lubi? i zawsze jestem ch?tny, jednak ja og?lnie gram raczej for fun bez spiny, nie te lata a i czasu mniej ni? kiedy?.
Napisze tak :) najlepiej doj? sobie do klanu pogada? z ludzmi  zobaczy? czy b?da chetni nawet zrobi? sobie grup? 3-6 osobow? klase dobra? pod to czego brakuje i  tak zacz? gre. Jak zaczniesz sobie np tutaj gra? lukiem bez  takiej grupy to raczej szybko sko?czysz , nie oszukujmy sie serwer jest juz troche rozwiniety na + jest to ze sa wolne  miejsc?wki low na - ze na low lvl ci?kawo znale? pt cho? dla chcacego nic trudnego :).
 

Thalisman

New member
Регистрация
14.01.2019
Сообщения
3
Реакции
0
Баллы
0
Rozumiem. Tzn ja ogólnie już zacząłem postać (ee) bo ta postać najbardziej mi odpowiada i spędziłem na niej praktycznie cały okres grania w l2. Tak czy inaczej dzięki za radę i odpowiedź:)
 
OP
OP
Sytri

Sytri

New member
Регистрация
21.11.2018
Сообщения
51
Реакции
0
Баллы
0
Jak bedziesz chciał klan to napisz na "You cie dodam jak się nie spodoba to zawsze możesz wyjść :)


-------------------------------------------------------------------------------------------------

Poszukujemy ogarniętego cp do wspólnego robienia instacji Tezza / freya / Może tiat jak komu się będzie chciało.
Podział dropów raz wasz , raz nasz wiecej info Pm "Jinoo .

-------------------------------------------------------------------------------------------------

 
OP
OP
Sytri

Sytri

New member
Регистрация
21.11.2018
Сообщения
51
Реакции
0
Баллы
0
OP
OP
Sytri

Sytri

New member
Регистрация
21.11.2018
Сообщения
51
Реакции
0
Баллы
0
REKRUTACJA OTWARTA :) PM "jinoo
 

Wincentos

New member
Регистрация
05.10.2011
Сообщения
23
Реакции
0
Баллы
0
Klan jeszcze istnieje? Z chęcią dołączę do Aka a później jeśli jest możliwość do klanu ;)
 
OP
OP
Sytri

Sytri

New member
Регистрация
21.11.2018
Сообщения
51
Реакции
0
Баллы
0
Wincentos сказал(а):
Klan jeszcze istnieje?  Z ch?ci? do?cz? do Aka a p?niej je?li jest mo?liwo? do klanu  ;)
Zapraszamy znajdz kogos z krestem
10.png
55.png
 i powiedz by cie dodali do klanu ka?dy ma prawa na inv  , powiedz ze jestes od "You ewentualnie poczekaj do 20
 
OP
OP
Sytri

Sytri

New member
Регистрация
21.11.2018
Сообщения
51
Реакции
0
Баллы
0
We are recruting english speaking members or CP. Contact Jinoo or You. Cheers
 

Doomtrain

New member
Регистрация
17.03.2019
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
Cześć. Właśnie zacząłem grać na RPG i chętnie sprzedam CRP :) Oczywiście na 6lv nie mogę wysłać maila, pm ani użyć shouta i nie wiem za bardzo jak się z Wami skontaktować :)
 

scorpiox

New member
Регистрация
02.04.2016
Сообщения
129
Реакции
0
Баллы
0
nie wime czy ktoś jeszcze gra od nas ;) trochę za pozno zaczoles ;p

ja ponownie wroce na nowy serwer i pewnie reszta tez ;p
 

Doomtrain

New member
Регистрация
17.03.2019
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
Tego się spodziewałem, po wizycie w Giranowie wieje pustkami. Kiedy nowy RPG startuje?
 
OP
OP
Sytri

Sytri

New member
Регистрация
21.11.2018
Сообщения
51
Реакции
0
Баллы
0
Doomtrain сказал(а):
Tego si? spodziewa?em, po wizycie w Giranowie wieje pustkami. Kiedy nowy RPG startuje?
Tygodniowa wizyta w szpitalu i nie mialem jak odpowiedziec :) , czesc ludzisk sobie pogrywa my jako cp moze sie obudzimy i pobawimy mam kilka pomys?ow :) a co do aca pisz na you albo lap koogos z tym krestem kasa 3kk
Pozdrawiam
 

mely

New member
Регистрация
24.05.2019
Сообщения
7
Реакции
0
Баллы
0
Anyone joining x30 server ?
 

Misheal

New member
Регистрация
11.12.2019
Сообщения
1
Реакции
0
Баллы
0
Hello everyone,,
C?, co do cp jest to sprawa do przemy?lenia ale to i tak dopiero po wyexpieniu si? i przypomnieniu kilku rzeczy bo jednak niby gra?o si? te 8 czy 9 lat ale po kilku latach przerwy to cz?owiek nie jest pewien czy wszystko pami?ta.  Pvp bardzo lubi? i zawsze jestem ch?tny, jednak ja og?lnie gram raczej for fun bez spiny, nie te lata a i czasu mniej ni? kiedy? reversephonelookup.onl/ curated.onl/nba-reddit/ pcbuilder.onl/pcpartpicker/.
 

Nirobi

New member
Регистрация
11.12.2019
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
wciąż trwa rekrutacja do aca?
 

scorpiox

New member
Регистрация
02.04.2016
Сообщения
129
Реакции
0
Баллы
0
tak tylko ja jestem dopiero po robicie po 23 na grze
 

Users who are viewing this thread

Верх