AMT..... (1 Viewer)

morfeus2

New member
Регистрация
10.10.2009
Сообщения
187
Реакции
0
Баллы
0


nu e flame, am pus asta aici doar ca sa va arat ce retard aveti in clan  :D...................a venit in fg cu soulhound de lvl 80 sa faca pvp pe charuri de lvl 50 si cum nu a fost de ajuns a si inceput sa ne faca in toate felurile.......ce mi s-a parut amuzant e faptul ca e intr-un clan de romani sau ma rog condus de romani.... :D
 

Frozti

New member
Регистрация
04.08.2010
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
De ce nu ai postat si partea de dinaintea acestor flame-uri ?
Din cate imi aduc eu aminte tu credeai ca eu sunt coloriol sau ma rog... si ai inceput sa imi dai pm-uri de genul asta pentru ca erai foarte frustrat , ei bine eu ti-am raspuns inapoi cu aceleasi dobitocii si imi pare rau ca m-am coborat la nivelul tau .. toata chestia era sa incerc sa iti scot in evidenta cat de urat si cat de gresit este gandesti in felul acesta. Pentru mine acest topic este inchis.

O zi buna !
 

StupidAdvertising

New member
Регистрация
21.05.2009
Сообщения
866
Реакции
1
Баллы
0
Foaaaaaaaaaaaaaaaaarte interesant, mai ziceti-ne :-*
 
OP
OP
M

morfeus2

New member
Регистрация
10.10.2009
Сообщения
187
Реакции
0
Баллы
0
Frozti сказал(а):
De ce nu ai postat si partea de dinaintea acestor flame-uri ?
Din cate imi aduc eu aminte tu credeai ca eu sunt coloriol sau ma rog... si ai inceput sa imi dai pm-uri de genul asta pentru ca erai foarte frustrat , ei bine eu ti-am raspuns inapoi cu aceleasi dobitocii si imi pare rau ca m-am coborat la nivelul tau .. toata chestia era sa incerc sa iti scot in evidenta cat de urat si cat de gresit este gandesti in felul acesta. Pentru mine acest topic este inchis.
O zi buna  !
:D :D :D ce sa postez ca ai venit cu char de lvl 80 sa omori low lvl in fg? lool chiar imi pare rau ca nu am facut print la toate porcariile pe care mi le-ai scris in pm  :D :D :D, oricum nu conteaza tu sa fii sanatos  macar acum m-am linistit chiar imi faceam probleme ca un coloriol poate fi asa de retard
....iar faza cu venitu' in FG cu soulhound de lvl 80 sa faci pvp pe aia de 50 e de toata jena.....cum a venit unu de lvl 78 ai si dat next village sau bsoe  asa ca acum nu ma mai mira faptul ca erai acolo, vezi poate gasesti ceva lume si prin EG ca acolo sigur nu o sa ai probleme cu nimeni.........cat despre frustrari  :D :D  -2 la lvl 50 e o mare drama, singura frustrare pe care o am e atunci cand dau peste idioti si slava domnului ca tara noastra are din plin................chiar si aici in l2
hf
 

Frozti

New member
Регистрация
04.08.2010
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
Trage aer in piept, pune un punct o virgula si spune-ne tot ce ai pe suflet ...
referitor la postari, da draga posteaza si pm-urile trimise de tine, ca e cam greu de crezut ca cineva ti-ar da asemenea replici fara un motiv. De toata jena este dialogul care l-am purtat atunci amandoi si ce vrei tu sa continui aici, nu pvp-ul din FG.




la revedere !
 

Udunnome

New member
Регистрация
19.03.2010
Сообщения
258
Реакции
0
Баллы
0
atat? ce lame flame :(
 

KnGhtmRe

New member
Регистрация
04.04.2010
Сообщения
126
Реакции
0
Баллы
0
a dat si el cu batul in balta
 

n0click

New member
Регистрация
18.12.2009
Сообщения
779
Реакции
0
Баллы
0
AMT ... clan de romani :D am zis si eu sa dau cu kamaelu intrun grup de 8 oameni am omorat 5 si dupa m-au injurat vreo 20 min :D
 

Adebisi

New member
Регистрация
04.07.2010
Сообщения
43
Реакции
0
Баллы
0
dupa 20 min nu mai erau bufe :)
 
I

IANG

Guest
Faptul ca romanul s-a transformat in coloriol -sau ce drac se crede.faptul ca el fiind roman jigneste alti romani spunand ca nu au ce manca si ca sunt sclavi e foarte trist frate.Baiatu a plecat in coloria ca nu mai avea ce sa cumpere in Romania nici de cum sa faca bani ca nu avea ce manca dar ........e sunt unii romani atat de idioti incat nush de ce mai ma mira.
 

ProProPro

New member
Регистрация
04.01.2013
Сообщения
149
Реакции
0
Баллы
0
morfeus сказал(а):


nu e flame, am pus asta aici doar ca sa va arat ce retard aveti in clan  :D...................a venit in fg cu soulhound de lvl 80 sa faca pvp pe charuri de lvl 50 si cum nu a fost de ajuns a si inceput sa ne faca in toate felurile.......ce mi s-a parut amuzant e faptul ca e intr-un clan de romani sau ma rog condus de romani.... :D
 

Users who are viewing this thread

Верх