Orzeł Biały rekrutuje rpg x3 (1 Viewer)

go0ziLa

New member
Регистрация
21.12.2012
Сообщения
1
Реакции
0
Баллы
0
Storhamar сказал(а):
Ktos kto odpalil waszego EE z powem(Godzilla czy jakos tak i dodal mnie do party, zeby mi powa rzucic) alt SH
Witam. Ten ee z powem to jest moj main.SH by? na boxie. Sytuacja jednak wygadala nieco inaczej- poszed?em na Aligator is... expic sobie boxa, zobaczylem ze biega nisko lvl postac z wojny, ktory w dodatku zacza? uciekac. Nie chcialem nabijac fraga na low lvl wiec zapytalem czy ine chce bufa, i dalem wtedy powa (nie przypominam sobie zebym prosil o nie zabijanie mnie, bo chyba nie bylbys w stanie  z taka roznica lvlowa) Wydawa?o mi sie ze, dobrze postapilem- byc moze to byl b?ad, gdyz teraz postaja dziwne calkowicie odbiegajade od rzeczywistosci scenariusze.
Storhamar сказал(а):
Mi?o, ?e wypowiada si? sam zainteresowany. Par? ma?ych sprostowa? jak pozwolisz:
1. Soulbreakera nie mieli?my, jedynie Inspektor, czyli posta?, kt?rej w swoim klanie mie? nigdy nie b?dziesz.
2. Tank by? niestety jeden i tylko na 1wszym pvp, na kt?rym jako jedyny ze swojego klanu zrobi?e? BSOE.
3. Zapomnia?e? doda?e mia?e? jeszcze EE, kt?ry tego bishopa resowa? co chwila.
Organizacj? mamy na podobnie niskim poziomie w obecnym czasie, ale jedyn? zasadnicz? r?nic? jest to, ?e w danej chwili mamy du?o lepsze indywidualno?ci, wi?c p?ki wasza organizacja nie wybije si? wysoko ponad nasz? to ka?de PvP b?dzie wygl?da? mniej wi?cej jak te na HS, SV.
Pozdrawiam i ?ycz? powodzenia w dalszej grze ! :)
!. Moze miec nie bedziemy bo nam nie potrzebny, radzimy sobie bez. Co do Waszych indywidualnosci- to sie moze nie wypowiadam- nie jeden raz mialem sytuajcje, bedac na EE (z bronia B) i noze w S eq pala szybkie buty. Troche szkoda, nie dosyc ze robe user, ze s?abym sprzetem, to jesczze prawie bez bufa- czego chciec wiecej na nozu.
Z tego co widze kazda sytuacja przedstawiona przez nas zostaje odwrocona o 180 stopni. Ale to normalnie, trzeba sobie podniesc ego w jakis sposob.
Storhamar, wcale nie masz realnego spojrzenia na rzeczywistosc, gdyz juz w niedalekiej przyszlosci jak bedzie trzeba zrobic Tiata, bedzie koniec rankingowego klanu jakim jest risen.
Mam szacunek dla osob ktory sie nie wypowiadaja tutaj, pr?cz tych wywolanych, jak mus to mus, rowniez zostalem sprowokowany.
Odnosnie pvp to przytaczasz caly czas jedyna sytuacje, gdzie w przewadze liczebnej udalo sie Wam cos ogarnac czekajac na spocie, ale to chyba logiczne skoro macie duzo lepsze indywidualnosci. Bo My w OB nie mamy indywidualnosci, mamy klan i dobra zabawe przy fajnej atmosf, na zlotach i na ts.
Zakoncz juz ta nic nie wnoszaca dyskusje, ktora po czesci moze chcecie sie dowartosciowac.
Wszystko wyjdzie w praniu
 

Storhamar

New member
Регистрация
17.12.2012
Сообщения
8
Реакции
0
Баллы
0
No, to jednak Twój SH był. Postąpiłeś racjonalnie, ale mimo wszystko przedstawiasz sytuacje inaczej niż była w rzeczywistości. Jasnym jest, że każdy Orzeł będzie się teraz wypierać wszystkiego, tak zostali nauczeni(bądź nie chcą zostać kickowani z klanu). Rozumiem stary, wiem że to co napisałem może być nie w porządku do Ciebie(przepraszam), ale skoro tak bardzo chcieli przykładów to je dostali.
Teraz jak mniemam Shetar(ten lider w draco secie) będzie się wypierać, że za 10 k nie dostał pod Skylancerem(nie zdążył bsoe spalić). Nawet nie będę komentować tego, bo wam połowa party padła w 5 sekund a druga połowa skakała jak szalona z góry na dół.
Masz rację, że ta rozmowa nic nie wnosi. Po prostu myślałem, że jesteście na tyle ogarnięci, że napiszecie "Ok, masz rację, ale następnym razem będzie inaczej!". To jest zdrowa rywalizacja. A tymczasem każdy z was się wszystkiego wypiera, więc na dowód trzeba po prostu kręcić frapsy. Śmieszy mnie to, że za każdym razem Shetar powtarza jaki to on jest zajebisty, a za każdym razem gdy go widuję na raidach to leży i nawet się nie odzywa(bo cała reszta flameuje że "jesteśmy pojebani").

Pozdro i zacznijcie zdrowo rywalizować, bo naprawdę ta wojna mi się podoba, ale nie próbujcie ludziom kitu wcisnąć, że komukolwiek w czymkolwiek dorównujecie plx.
 

Shetar

New member
Регистрация
23.01.2011
Сообщения
16
Реакции
0
Баллы
0
Ty pro kaszalocie co wydaje ci sie ze znasz sie na l2 zobacz ss powyzej i powiedz mi ze to jest draco set... Rece i nogi opadaja. Czy dziwny jest hit za 10k od deski na fr gdy nosisz set jak na obrazku wyzej?? Zastanow sie co to jest na bank draconic, moze spytaj swojego lidera to ci powie w koncu tez gra orkiem i wie jak wygladaja na nim sety :) Za to ty moj drogi zlozyles sie na hita. Wasi daggerzy sa najgorsi na swiecie nie umieja zabic ee w a secie, a ponoc macie inspectora ktory robi z was zajebista zajebistosc, tylko czemu dostajecie na pvp? Nie wiem tez czemu lider pozwala ci tak kompromitowac klan zenujacymi klamstwami przeciez sam z siebie robisz matola, wypisujac pierdoly jak z tym setem i wieloma innymi rzeczami. I tylko juz i tak z kiepskiej bardziej psujesz reputacje klanu.
 

Storhamar

New member
Регистрация
17.12.2012
Сообщения
8
Реакции
0
Баллы
0
Wybacz, nie zauważyłem że się wydropiłeś.
Fakt, złożyłem się na hita. Nie miałem CP i buffa, bo leciałem rzucić im appetite, ale zdazyli was zabić i zrobić soe. Za to gdy wróciliście po raz (3eci o ile sie nie myle) to już nikogo poza mną nie było :)
Te 10 k nie zrobiło wrażenia, następnym razem spróbuję Cię złapać na appetite, wtedy będzie odrobinkę więcej :)
A co do daggerów to masz rację. W zasadzie był tam tylko MakeMeFeel i złożył za 5,5 k backstabem waszą Oleńkę(zaraz przed tym 10 k, które przyjąłeś na klatę).

Możesz mnie obrażać, nie widzę problemu ;) W końcu coś w życiu musi Ci wychodzić.

EDIT: W zasadzie to nic Ci Łukasz w życiu nie wyszło tak jak włosy(pozdro dla Twoich klanowiczy).

Radzę wziąć się do kupy, bo niedługo będziecie 100 lat za murzynami jak klanu nie ogarniecie(to taka uwaga dotycząca waszej działalności na tym serwerze).
Nawet podszywanie się na naszym forum, logowanie na nasze postacie klanowe nie daje wam żadnej efektywności(w zasadzie to nawet nie wiem co tym chcecie osiągnąć). Pousuwajcie nam jeszcze postacie, może wtedy jakieś pvp wygracie.
 

Danieleg

New member
Регистрация
17.12.2012
Сообщения
7
Реакции
0
Баллы
0
O ile mnie pamięć nie myli to Shetar cały czas w PLce biegał ::) Pytanie moje w strone Stora co Wy osiągnęliście na serverze?? Jakieś sety S to żadne osiągnięcie. Tak czy siak większości brak skilla, taka prawda. Na starcie liczyłem, że Risen to bedzie klan ludzi doświadczonych, którzy z różnych powodów na RPG przychodzą bez CP. Wyszło tak, że większość wypisywała cuda jako poprzednie klany a w praktyce wszędzie robiła z siebie dywan. Jak jutro wejde na stronke i zobacze, że Risen ma zamek to wtedy możecie powiedzieć że coś osiągnęliście i poganiać innych żeby farmili bo ich odstawiacie. Na razie to daleko Wam nawet chociaż do średnich ruskich farm klanów.
 

Storhamar

New member
Регистрация
17.12.2012
Сообщения
8
Реакции
0
Баллы
0
Danieleg сказал(а):
O ile mnie pami? nie myli to Shetar ca?y czas w PLce biega? ::) Pytanie moje w strone Stora co Wy osi?gn?li?cie na serverze? Jakie? sety S to ?adne osi?gni?cie. Tak czy siak wi?kszo?ci brak skilla, taka prawda. Na starcie liczy?em, ?e Risen to bedzie klan ludzi do?wiadczonych, kt?rzy z r?nych powod?w na RPG przychodz? bez CP. Wysz?o tak, ?e wi?kszo? wypisywa?a cuda jako poprzednie klany a w praktyce wsz?dzie robi?a z siebie dywan. Jak jutro wejde na stronke i zobacze, ?e Risen ma zamek to wtedy mo?ecie powiedzie?e co? osi?gn?li?cie i pogania? innych ?eby farmili bo ich odstawiacie. Na razie to daleko Wam nawet chocia? do ?rednich ruskich farm klan?w.
Chcia?e? powiedzie?e najwi?kszym osi?gni?ciem w l2 jest gra na controlu ? :)  Bo wasze CP ?y? bez niego nie mog?o ;)
Prawd? jest, ?e do Tribunali czy Blazers?w to nam kilometry brakuj?. Ka?dy inny klan jest w zasi?gu(stwierdzam to poprzez walki chocia?by o RB, o kt?re np Or?y nie walcz?, bo nie maj? szans do nich doj?).
Powiem Ci fajna sprawa, wiele si? zmieni?o odk?d poszli?cie w uj :)
A co do zamku, pewnie b?dzie ci?ko, ostatnio zabrak?o 15 minut ?eby mie? Oren, bo Tribunale przylecia?y pom?c Tempestom. W ka?dym razie rozumiem, ?e Or?y id? na fame tylko, ale naszym celem jest jednak podj?cie walki z innymi.
 

Danieleg

New member
Регистрация
17.12.2012
Сообщения
7
Реакции
0
Баллы
0
Mówisz o tym oren na którym mieliście problem zabić nas w 7 bo nie umieliście nas raz a porządnie zrushować? Prosze Cie. Dodajmy jeszcze ze to nie Wy w heroicznej walce pokonaliście tempestów aby zdobyć zamek. Na ostatnim siege na Dion też sie fame dobrze farmiło? Nawet ja na alcie miałem połowe do screstowania Dion kiedy w między czasie pewnie z 80 Risenów jak zwykle robiło dywan, widziałem tylko Ciebie biegającego w kołko. l2c to Was strasznie bolał i widze boli nadal a chyba nie musze Ci przypominać kto to miał pierwszy, co nie??
 

Danica

New member
Регистрация
02.10.2012
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
O co ta napinka, frustracja wychodzi?:) Oba klany na ogólnym tle serva prezentuja poziom kreta na Żuławach:) Akcje clan vs clan zdarzają sie sporadycznie.
Co do Pattona/Neylai: Każdemu sie zdarza puścić wiązanke, byleby nie za czesto... (np mi średnio raz na server:)) Ocenianie kultury w klanie na takiej podstawie to nieporozumienie. A pojedynczy debile/chamusie notorycznie obrazajacy innych, to chyba wszedzie się znajdą, wprawdzie powinni byc usuwani dla dobra innych w klanie ale zawsze znajdzie się wytłumaczenie np a "sorki najebany był, nie zwracajcie na niego uwagi":) (pozdro dla Obla:)

Ten temat to takie troche porównywanie e-penisów pojedynczych osób które lubia sobie pospamować.
Liczę na dobra zabawe na jutrzejszym Siege. Mam nadzieje że OB w końcu pojawi sie na siege zone, nie tylko po to żeby sie w niej położyć dla fame. Powodzenia na siege:)

Taka mała uwaga: Niecheć miedzy OB i Risen dotyczy niewielkiej liczby graczy w obu klanach, nie każdy ma ochote słuchac wyzwisk kierowanych pod adresem ludzi z którymi grał lub gra. Proponuje zacząc prowadzić wojne z kulturą:)
Np. mi nie przeszkadza bycie ujebanym na spocie przez kogos z kim gralem dobrych klika servów, zwykle to okazja do pogadania:)

Szeol: Jak zruszować kogoś w peace zone? Wybiegaliście i wracaliście, dobrze sie bawiliście (ha rym!) ale było to tylko takie podszczypywanie, nie da sie zaprzeczyc że irytujące i dobrze wykonane ale jednak podszczypywanie:))
 

Jarrod

New member
Регистрация
19.08.2012
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
Danica prawda jest taka że ja do nikogo urazy nigdy nie żywiłem ale jak mi niezrównoważony psychicznie Darek vel Eisenhower, osoba niby dorosła bo po 30, zachowuje się jak gimbus to wybacz, do takich ludzi nie można pałać przyjaźnią.
 

Danica

New member
Регистрация
02.10.2012
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
Nie mówie o przyjaźni, mówie o szacunku do przeciwnika. Ile razy Ty lub Shetar wyciagneliście konsekwencje za flame w stosunku do enemy? Spójrzcie jaki dajecie przykład dla reszty. Nie ukrywam że mam kontak z niektórymi osobami z OB i musze świecić oczami za kulture współklanowiczy, tak samo jak nie raz byłem flamowany przez nowe nabytki OB którzy byli mitygowani przez osoby które mnie znaja. Sam w dawnych czasach, jak miałem własny klanik dalem dissmis gosciowi z którym gralem naprawde dużo czasu właśnie za obrażanie...

Jak ktos flamuje zawsze mozna użyc /block a nie zniżać sie do poziomu "przeciwnika".
 

Storhamar

New member
Регистрация
17.12.2012
Сообщения
8
Реакции
0
Баллы
0
I w zasadzie tym postem możemy skończyć niepotrzebny flame. Każdy z nas zna swoją wartość, tak więc bawmy się dalej, oby jak najdłużej! ;)
 

konopijczyk

New member
Регистрация
16.11.2010
Сообщения
182
Реакции
0
Баллы
0
wow ostra jazda bez trzymanki lf popcorn
 
OP
OP
C

Crockett

New member
Регистрация
09.10.2010
Сообщения
26
Реакции
0
Баллы
0
Wesołych Świąt.
 

lasaw

New member
Регистрация
01.02.2011
Сообщения
13
Реакции
0
Баллы
0
Danieleg to Szeol ?
 

Users who are viewing this thread

Верх